close
تبلیغات در اینترنت
راه پولدار شدن را پیدا
loading...
سرویس سایت سایت رزبلاگ بزرگترین سرویس ارائه خدمات سایت نویسی حرفه ای در ایران

کسب درآمدآسان-آذرپول

راهی برای پولدار شدن

 

بالاخره کسب درآمدآسان از اینترنت را بدست آوردم

آدمی ذاتا راحت طلب بوده و همیشه دنبال آن بوده که به نحوی به رفاه و آرامش برسد اما در دنیای امروز که علم و تکنولوژی به سرعت برق و باد روبه جلو پیش میرود و لحظه به لحظه ی این زمان که بصورت یک هزارم ثانیه درحال گذر است پس قابل تفکر میباشد و خوشا به حال آن کسیکه خودش را به استفاده از این لحظه ها رسانیده است و هم سو و هم گام زمان است. تا حالا اگر به هم به این موضوع با دیدی عمیق ننگریسته ایید بازهم دیر نشده و ماهی را هر وقت که از آب بگیرید تازست و چرا  آن شخص شما نباشید و چرا این ثانیه ها را به حال خود رها کنید و چرا نتوانید بهره ی کافی را ببرید.

دوستان و کاربران گرامی اگر بخوام گوشه ایی از تاریخچه ی زندگی خودم را برایتان بازگو کنم و توضیح بدهم که به مشاغلی سرک کشیده ام و برای هرکدام چقدر با دل و جان زحمت کشیده ام و مهمتر آنکه چقدر سماجت کرده ام تا آنرا بدست بیاورم و در نهایت و با گذشت عمر گرانمایه ام به نتیجه ی  دلخواهم نرسیده ام و عمرم مثل برق و باد گذشته و آخرسر  که حساب دو دو تا کرده ام دیده ام که کلی پول و سرمایه ام هم از دستم رفته و چقدر ناراحت میشدم که اینقدر در سخت ترین شرایط کاری و شغلی صبر اختیار کرده ام و با متوسل شدن به باری تعالی,خدایی که در هر لحظه ی زندیگی خود احساسش می کردم گذشت را قبول, شکست را قبول و با توسل به ایمه ی اطهار علیه السلام شروعی دوباره را به سر آغاز می رساندم و بدون هیچ گلایی کار و شغل قدیمی را ترک و بفکر کار و شغلی جدید میشدم.

شاید باورتان نشه بعد از اینکه از خدمت در نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی آن هم بهترین تخصص(نگهداری هواپیماهای جنگنده) درخواست بازخریدی دادم و بیرون آمدم رفتم دنبال کار جمع کردن لاستیکهای کهنه برای روکش کردن به کارخانه تحویل میدادم و از این قبیل کارها که نمیخوام سرتان را به درد بیاورم . جالب اینجاست که حرف قدیمی ها همیشه تو ذهنم بود و مرا آزار میداد و میگفتم که حتما مرد باید مثل فولاد باشه و فقط کار بکنه وتنها راه موفق شدن و پولدار  شدنه!!

فکر میکردم که مرد باید از کله ی سحرپاشه و تا شب کار بکنه!!

  ولی همه ی اینها مرا در دهکده ی نمک خود اسیر ساخته بود و مرا دچار لغزش میکرد.

میدانید دهکده نمک چیست؟

بذارید یک داستان واقعی را خدمتتان عرض کنم. استاد موذنی یکی از دکترهای روانشناسی در امریکاست و در چند سال اخیر دررابطه با  دگر تغییر آدمها تحقیقات فراوانی را انجام داده است و چندین بار به ایران سفر کرده تا به ملت شریف ایران عزیزمان نیز خدمتی بکنه و در رشد عقلی و مکتب کمال بسیار کارآمد هستند!!

روزی به اتفاق جمعی از دانشجویان به سمت یکی از شهرستانها برای گردش علمی سفر میکنند که دست برقضا ماشین حامل دانشجویان در یک روستایی اطراف تهران خراب می شود و بالاجبار چند ساعتی درآن ده توقف می کنند.

روستای مورد نظر خالی از هر گونه سکنه بوده و معلوم است که فشار خشکسالی اهل آنجا را مجبور به کوچ کرده است و چیزی که به چشم میخورد فقط شوره زاری و نمک است و حتی اندک آبی هم نیست تا کسی ازش استفاده ایی نماید. در همین حال که دانشجویان گشت و گذار میکردند یکی از آنها بطرف استاد موذنی دوان دوان میاید و خبر از وجود دو نفر را میدهد که یکی پیرزن و آن یکی دختر جوانی بوده....

 

 

 

 

 

استاد با تعجب و البته با اشتیاق از اینکه این دو نفر در این موقعیت روستا آن هم بی سرپرست چه میکنند و چرا در اینجا مانده اند؟!

به خانه ی پیرزن میروند تا ببینند . خانه ایی گلی و فرسوده که هر لحظه احتمال فرو ریختنش است!! واین صحنه بسیار ناراحت کننده استاد را به سوال وا میدارد:

مادر  میشه از خودتان بگویید؟

درجواب- پسرم این روستا اسمش دهکده ی نمک است که چند سال پیش پسرم و عروسم به علت بیماری درگذشتند و تنها یادگار آنها همین دختر است.اهل روستا بخاطر بی آبی و نبود محصول کشاورزی و باغی مجبور به ترک روستا شدند و ما که سرپرستی نداشتیم ترسیدم تا روستا را بگذاریم و بریم و همین ترس آنقدر به ما غلبه کرده که حتی به گرسنگی هم راضی می شویم و لی جرعت آنرا نداریم که از اینجا برویم.

استاد- مادر آخه از اینجا تا تهران راهی نسیت و شما می توانید با چند ساعت خودتان را به شهر برسانید و درآنجا یک امراش معاشی برای خود تهیه نمایید؟

درجواب-پسرم ما به همین هم راضی هستیم!! شکرگذار پرودگاریم و چشم از طمع فروبسته ایم و کاری به کار کسی نداریم.

استاد به فکر میرود و در خود تصمیم میگیرد که حتما این موضوع را با نام دهکده ی نمک درآورده و در سمینارهایش از آن به عنوان عبرتی برای آدمی بکار گیرد و در مکتب کمال تحقیقاتی نماید که آیا انسان تا به این اندازه  از آینده ی خود ترس داشته باشد در حالیکهدر این لحظه ی خود گرسنگی هم بکشد!!!

آری دوست عزیز و کاربر گرامی! منظورم شما نیستید ولی هستند کسانیکه در دهکده ی نمک خود اسیر شده اند و راضی به تغییر نیستند! هستند کسانیکه میگویند:راضیم به رضای خدا !!

باید با رضای خدا در رندگی پیشرفت نمایید ولی نه به این منظور که خوتان را هم گول بزنید!

خداوند متعال با سرعت نوری همه ی مخلوقات را آفریده و آدم را اشرف آنها قرار داده تا با پیشرفت انسان خدا نیز بگوید : بارک الله احسن الخالقین

 حرکت مثبی را که در راه بهبود زندگی خود و پیشرفت جامعه انجام میدهید به شکرانه از خالق متعال است.

من هم دانستم که فقط کار نیست که بخواهم با آن پیشرفت کنم بلکه اول فکر و اندیشه ایی عالی و در کنار آن زحمت و کار کردن نمونه ایی از انسانیت است.

به هرحال نمیخوام بیشتر وقت شما را بگیرم ولی بهتر است فبل از شروع هدف و دانش و صبوری را پیشه کنید تا موفق گردید.

بعد از گذشت زمان و با کسب تجربیات و مطالعات فراوان به نقطه ایی رسیدم که درآن باید از دهکده ی نمک خود خارج میشدم و خود را برای دگر تغییری آماده می کردم به همین دلیل در کلاسهای مختلفی شرکت کردم و برای کسب تجربه در یکسری کارها مشغول شدم و اکنون نتیجه ی آنرا به شما عزیزان انتقال میدهم.

نمیخواهم بگم که خشک مذهبم ولی به اعتقادات خود پایبندم.

امام جعفر صادق (ع) میفرماید: ذکات علم و دانش خود را با آموزش پرداخت نمایید.

وارد مجلسی می شوید که دو حالت دارد : اگر اخم کنی درآن مجلس همه به شما اخم میکنند یعنی اینکه بد باشی دنیا باهات بد خواهد شد. در حالت دوم وارد مجلس شدید سلام کنید میبینید که همه به شما سلام کردند.

منظورم این است که با آموزش و راهنمایی من به دیگران خودم بیشتر بهره خوام برد.

در موضوعات فوق خواستم که شما را نیز برای تغییر آماده کنم و خودتان را با شرایط امروزی و مدرن که هر روزه شاهد پیشرفت هستیم هماهنگ نمایم پس بهتر است با عمق وجودتان به این روشی که خودم یاد گرفته ام و از آن بهره میبرم دقت نمایید و اگر میخواهید در دهکده ی نمک خود بمانید بهتر است ادامه ندهید و از همینجا از این موضوع بگذرید.

ولی اگر همسوی با من هستید بسم الله

کسیب درآمد از اینترنت را بعد از گذشت 15 ماه توانستم به این حد برسانم و خود را لایق آن بدانم تا مدیریت دو سایت کسب درآمد را به عهده بگیرم و بسیار افتخار میکنم که در راستای پیشرفت کشور عزیزم ایران و در جهت ارز آوری آن سهیم باشم. روزهای اولی که وارد اینترنت و راهی برای کسب درآمد از آن شده بودم شب و روز نداشتم و با علاقمندی درپی آن بودم که چطور می شود از لایک و کلیک و بازدید و پاپ آپ و وبلاگ نویسی و و و

بتوان پول درآورد به همین دلیل حتی به سایت های خارجی هم میرفتم و سواد انگلیسی من بسیار به دردم میخورد. تا اینکه با خرید یکسری روش ها و پکیج های آموزشی از اسرار این کار پرده برداشتم و با صبوری از دو تومان درآمد به چند صد هزار رسیدم !!

من که روزی هم فکرشو نمیکردم از کامپیوتر کار بکشم اکنون در اینترنت حضور مستمر دارم و درآمدهای خود را افزایش میدهم و در راه موفقیت به تلاش ادامه میدهم.در بخش سایت های تبلیغاتی و کلیکی عضویت پیدا کرده و با کلیک کردن روی آگهی ها که به مدت مشخصی است درآمد دریافت میکنم.ویکسری از این نوع درآمدهای اینترنتی هم ایرانی و هم خارجی هستند که درآنها هم فعالیت دارم و شما دوست عزیز با هر شرایط سنی و مالی و حتی سواد اینترنتی میتوانید فعالیت خود را شروع کنید.

در ادامه و با عضویت در سایت و وبلاگ من از دیگر مراحل کاری آگاهی پیدا خواهید کرد و به آسانی به پول میرسید و خودتان را برای سرمایه دارشدن آماده میکنید


صورت حسابهایی که در این مدت از سایت های مختلف درآمدزایی کرده ام را به خدمتتان نشان خواهم داد تا با جدیت به تلاش خود ادامه بدید و مراحل آموزشی را در لینک آدرس ذیل دنبال نمایید:

 

http://azarahar.rozblog.com

برچسب ها : چگونه , کسب , درآمد , آسان , راحت , رفاه , آرامش , علم , تکنولوژی , سرعت , برق , ثانیه , تفکر , زمان , موضوع , دوستان , کاربران , تاریخچه , مشاغلی , عمر ,
بازدید : 3238 تاریخ : شنبه 10 بهمن 1394 زمان : 15:5 نویسنده : جعفر نظرات ()
ارسال نظر برای این مطلب
این نظر توسط utv در تاریخ 1394/11/11 و 0:12 دقیقه ارسال شده است

ممنون از مطلب خوب شما!!!!
منظور از ترک دهکده ی نمک یعنی اینکه آدم ها میترسند تا از شرایط کنونی خود خارج شوند(حتی بدترین هم باشد) و خود را تغییر دهند.
چون در واقع برای ذهن و تفکر انسان بسیار سخت است،اما کسیکه با دهکده ی نمک خود مبارزه کرده و از آن خارج گردد مطمینا پیشرفت خواهد کرد
پاسخ : بسیار سپاسگذارم که به مطالب دقت کافی دارید

این نظر توسط علیرضامطاع بخشایش در تاریخ 1394/7/19 و 10:00 دقیقه ارسال شده است

با عرض سلام وخسته نباشید لطفا اموزش تصویری وتوضیحات رو گام به گام را آموزش بدهید


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:):(;):D;)):X:?:P:*=((:O@};-:B/:):S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟[حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز

آمار سایت
 • کل مطالب : 28
 • کل نظرات : 33
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 93
 • آی پی امروز : 46
 • آی پی دیروز : 140
 • بازدید امروز : 300
 • باردید دیروز : 1,001
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 1
 • بازدید هفته : 2,265
 • بازدید ماه : 6,412
 • بازدید سال : 997,379
 • بازدید کلی : 2,240,646
 • مطالب